Deelnemerslijst

Naam / Bedrijf Mail / website Plaats
Leona Aarsen
Therapeut bij anderzverder
leona@anderzverder.nl
https://anderzverder.nl/
Goor
Maria ter Beek
Praktijk Maria ter Beek
maria@holistischemassage.nu
http://holistischemassage.nu/
Hengelo  018_Marian_ter_Beek
Han Bril
broodbezorger
info@hanbril.nl Ambt-Delden 025_Han_Bril
Manon Bril
Maison Manon
manonbril1@hotmail.com
http://www.maison-manon.nl/
Delden
Frans Bruggenwirth
FBH-Automation
fbh@fbh-automation.nl
http://www.fbh-automation.nl/
Tubbergen  
Jos Brummelhuis
Jos Brum
info@josbrum.nl Almelo 012_Jos_Brummelhuis
Kirsten Copier
Psychologiepraktijk De Vrije Denker
info@devrijedenker.nl
https://devrijedenker.nl/
Hengelo
Arjen Cornax
Rietdekkersbedrijf A. Cornax
cornaxhazelaar@home.nl
http://www.cornax.nl/
Borne
Martin Damhuis
KleinWerk
info@kleinwerk.nu
http://www.kleinwerk.nu/
Oldenzaal
Rick van Dijk
Van Dijk metselwerken
rickvandijk84@gmail.com Enschede
Cor van Dijk
Van Dijk metselwerken
dijk_van_cor61@live.nl Enschede
Leon van Dijk
Van Dijk metselwerken
leon_van_dijk@hotmail.com Enschede
Bertina Gaasbeek
Gaasbeek Praktijk voor Psychiatrie
b.gaasbeek@praktijkvoorpsychiatrie.com
https://praktijkvoorpsychiatrie.com
Oldenzaal  
Carmen Grünwald
Salon Footcare
salonfootcare@icloud.com Vriezenveen
Rikkert Harink
Rikkert Harink Fotografie
info@rikkertharink.nl
http://www.rikkertharink.nl/
Almelo  Rikkert Harink
Richard Harmelink Harmelinkbehang@gmail.com
http://www.rharmelink.nl/
Geesteren (Ov.)
Bryan ter Heege
Lak Schadeherstel Twente
info@lakschadehersteltwente.nl
http://www.lakschadehersteltwente.nl/
Oldenzaal
Mirjam van Houwelingen mvanhouwelingen@ziggo.nl Hengelo
Ico Jongerden
Opporren.nl
info@opporren.nl
https://www.opporren.nl/
Almelo
Gerard Klein Haarhuis
Polman & Klein Haarhuis
polmankleinhaarhuis@gmail.com
http://www.polmankleinhaarhuis.nl/
Almelo
Tristan Kock info@tristankock.nl Vriezenveen
Judith Konings
Zangstudio Nijverdal
info@judithkonings.nl
http://www.judithkonings.nl/
Nijverdal  judith-konings
Paul Kouwen
TwenteWebDesigners
Paul@twentewebdesigners.nl
https://TwenteWebDesigners.nl/
Holten 023_Paul_Kouwen
Cees Krouwel
Brood CAD
info@broodcad.nl Goor 005_Cees_Krouwel
Tanja Leerkotte
Geboortewijsheid
tanjaleerkotte@gmail.com
http://www.geboortewijsheid.nl
Borne
Rob Leus r.leus@hotmail.com Geesteren
Lia van Loo
Coaching en Advies ´t  Lab
cwvanloo@hetnet.nl
http://www.lia-lab.nl/
Nijverdal  013_Lia_van_Loo_2
Christian Lubbers
Lubbers Metaal
christian.lubbers@hetnet.nl
http://www.lubbersmetaal.nl/
Deurningen
Niels Meijerink mail@nielsmeijerink.nl Oldenzaal  Niels_Meijerink_Website_LR
Gábor Menkes
Communica Language Experts
ultim004@gmail.com
http://www.language-experts.nl/
Tubbergen  006_Gabor_Menkes
Elselien Panneman Geestkracht praktijk voor psychiatrie edpanneman@gmail.com
Enschede
Renate Pieksma
Renate’s Hairdesign
renatepieksma@hotmail.com
Borne
Marcel Polman
Polman & Klein Haarhuis
polmankleinhaarhuis@gmail.com
http://www.polmankleinhaarhuis.nl/
Rijssen  Marcel_Polman
Nan Rietveld
Miperose, Praktijk voor Dramatherapie en Begeleiding
nanrietveld@gmail.com Oldenzaal  022_Nan_Rietveld
Raymond Rolefes
Zuivelhoeve Twello
info@zuivelhoeve-twello.nl
https://www.zuivelhoeve-twello.nl/
Twello
Tjeerd Scholte
Pitchcontrol
tjeerd@pitchcontrol.pro
http://pitchcontrol.pro/
Borne  foto Tjeerd
Nicolette Scholte-Aalbers
Dolfijn Body & Mind
info@dolfijnbm.nl
http://www.dolfijnbm.nl/
Borne  nicolette_scholte_aalbers
Bertus Stellinga
S-Metec/gereedschapmaker
info@s-metec.nl Bergentheim  002_Bertus_Stellinga
Jacinta Stokkingreef
Zuivelhoeve Almelo
jacintastokkingreef@gmail.com
http://www.zuivelhoeve-almelo.nl/
Almelo
Rita Struik
Echografie bureau Baby Visie
mgstruik@home.nl
http://www.baby-visie.nl/
Borne  Rita_Struik
Huib Verweij
“Somewhat-round” IT-er, XML expert.
hhv@x-scale.nl
http://www.x-scale.nl/
Boekelo  009_Huib_Verweij
Helene Westerik-Lammers
trainer / geestelijk verzorger
ars.discendi@outlook.com Vroomshoop
Peter Zegger
Bouw- en Timmerbedrijf Zegger
info@zeggerbouw.nl
http://www.zeggerbouw.nl/
Zenderen
Angelien Zonder
Kwekerij Bekkingveld
fam.zonder@hotmail.nl
http://www.bekkingveld.nl/
Zenderen  001_Angelien_Zonder
Roel Zwolle
Wielerstudio Zwolle
roel@wielerstudio.nl
https://wielerstudio.nl/
Enschede
Scroll naar top